Szkolenie manicure tytanowy – sprawdź dlaczego warto

Prowadzisz zakład kosmetyczny i zastanawiasz się jak rozszerzyć swoją ofertę? Chcesz wprowadzić do niej zabieg, który będzie odpowiadał oczekiwaniom klientek i jednocześnie przyniesie Ci zyski? Przedstawiamy manicure tytanowy, który odpowiada tym kryteriom.  

Manicure tytanowy – co powinnaś o nim wiedzieć

Zastanawiasz się czym wyróżnia się manicure tytanowy i dlaczego warto zainteresować się takim produktem? Spieszymy więc z wyjaśnieniem. Na początek trwałość produktu, która naprawdę może wielu zaskoczyć. Mianowicie profesjonalnie nałożony tytan utrzymuje się na paznokciach nawet kilka tygodni. W tym czasie, jak wiadomo będą pojawiały się odrosty. Nie jest to jednak problemem przy tym rodzaju manicure, ponieważ można je uzupełniać. Dzięki temu efekt zadbanych paznokci utrzymuje się znacznie dłużej. Niewątpliwie plusem, który doceniają klientki jest również brak konieczności zastosowania lampy UV czy Led, która jest niezbędna w przypadku popularnych hybryd. Tutaj wystarczy zastosowanie aktywatora i utwardzacza, by pyłek utrzymywał się na paznokciu. Kolejnym autem manicure tytanowego jest oczywiście szeroka gama kolorów pozwalająca na tworzenie niepowtarzalnych stylizacji, które dopasują się do wielu okazji.     

Szkolenie z manicure tytanowego – na co możesz liczyć?

Znasz już zalety manicure tytanowego, które mogą zachęcić klientki do skorzystania z tego zabiegu. Jednak by tak się stało, to musisz najpierw dowiedzieć się jak profesjonalnie wykonywać taki rodzaj stylizacji. Możesz o to zadbać razem ze szkoleniem z manicure tytanowego od https://revelpolska.pl/szkolenia-z-manicure-tytanowego/. Do wyboru jest szkolenie stacjonarne, jak i on-line. Wybór opcji należy do Ciebie. Przy tej drugiej nie obawiaj się, że coś Cię ominie. W zestawie startowym otrzymasz wszystkie niezbędne materiały, które pozwolą Ci rozwinąć umiejętność nakładania manicure tytanowego. Co to oznacza dla Twojego salonu? Przede wszystkim większe zarobki. Co tytan oznacza dla Twoich klientek? Piękny manicure, który utrzymuje się przez długi czas i odżywia paznokcie.    

Related Posts

Dodaj komentarz