Poduszka księżyc – poznaj inspiracje do dziecięcej sypialni

Pokój dziecka to zawsze pomieszczenie, w którym tętni życie. Głównie za sprawą urzędującego tam malucha, ale często również dzięki uroczym mebelkom oraz pięknym, kolorowym dekoracjom, o które zadbali rodzice. Bardzo popularne są pastelowe barwy, egzotyczne zwierzaki, takie jak pandy, koale czy alpaki zdobiące pościel i akcesoria oraz wszechobecne pluszaki. Jeżeli jednak szukasz nieco bardziej subtelnego sposobu, aby przystroić bawialnię, dobrym rozwiązaniem mogą być poduszki w różnych kształtach, które ułożysz na posłaniu lub w kąciku zabaw. Popularnym wzorem wśród tego typu miękkich dekoracji, jest poduszka księżyc. Zobacz, jak możesz się nią zainspirować aranżując wnętrza.

Poduszka księżyc – uniwersalna dekoracja

Różnokolorowe poduszki są gustownym dodatkiem w niemal każdej stylizacji. Nie inaczej jest w przypadku poduszki w kształcie księżyca, która idealnie sprawdzi się, jako dopełnienie wystroju sypialni, ale również będzie dobrze się prezentować na kanapie w salonie. Tego typu dekoracje są uniwersalne i często pozostają w domu wiele lat, nawet po tym, jak dziecko dawno wyrośnie już z bajkowych motywów i maskotek.

Poduszka księżyc i nie tylko – co jeszcze znajdziesz w sklepach?

Księżyc to wyjątkowo wdzięczny kształt, który pasuje do wielu aranżacji, jednak nie jest jedynym popularnym motywem w dekoracjach dla dzieci. Popularne są także poduszki w kształcie serca, chmurki, gwiazdy i wiele innych. Całkiem dobrze prezentują się także kolorowe poduszki w klasycznych kształtach, czyli kwadratowe oraz prostokątne. Jeśli są według Ciebie zbyt nudne, by dekorować nimi pokój dziecka, zobacz jak wyglądają z ozdobnym pikowaniem, które dodaje im elegancji. Obejrzyj tego typu poduszki dekoracyjne w różnych wersjach, na przykład tutaj https://store.miminu.pl/628-poduszki-dekoracyjne.

Poduszka księżyc w zestawie z innymi – baw się i łącz 

Świetnym pomysłem jest łączenie kształtów poduszek i tworzenie kolorowych aranżacji. Poduszka księżyc będzie bardzo dobrze wyglądała w towarzystwie gwiazdy oraz chmury, dzięki czemu możesz przystroić tematycznie sypialnię malucha. Wypróbuj też inne kombinacje i bawcie się wspólnie z rodziną.

Related Posts

Dodaj komentarz